Koncert Kolęd Duetu Riffertone

Już 11 stycznia zapraszamy Państwa do wysłuchania koncertu kolęd w wykonaniu duetu Riffertone. Przepiękny koncert rozpocznie się o 19:00 w Restauracji Verona w Lanckoronie. Koszt biletu: 10 zł.

Dwaj, muzycznie nawiedzeni młodzi ludzie, którzy któregoś pięknego wieczora 2006 roku uznali, że skoro granie i śpiewanie przy goleniu, czy piwie wychodzi im całkiem nieźle, to czemu nie spróbować tego przed publicznością szerszą niż sąsiedzi, rodzice i dziewczyny. Albert złapał gitarę, a że gitara była jedna, Jarkowi przypadło wydobywanie z siebie głosu, co w niektórych kręgach nazywa się śpiewaniem.

Wychodziło im to widocznie całkiem dobrze, skoro nie dość, że pozwalano im na próbowanie sił podczas warsztatów muzycznych w Jaworkach, to jeszcze zaproszono do współpracy do De Nuevo, z którym to zespołem, doszli do półfinałów „Must be The Music” w 2011 roku i wraz z tym zespołem uroczyście zakończyli rok na warszawskiej scenie w ramach „Sylwestrowej Mocy Przebojów”.

W międzyczasie, najprawdopodobniej korzystając z czyjejś nieuwagi zostali finalistami „Zrób Głośniej” - imprezy stworzonej przez T-mobile.

Niesieni szczęśliwym losem tworzą i nie bacząc na rozsyłane za nimi listy gończe oraz granice województw, grają coraz więcej w różnych fantastycznych zakątkach Polski.

Oklaski i piski zauroczonej publiczności sprowokowały ich do przemyśleń na temat prób zarejestrowania swoich muzycznych pomysłów, czyli wejścia do studia, celem nagrania pierwszej płyty. Chcą to uczynić w pierwszej połowie 2013 roku.

www.riffertone.pl

 

Facebook

Newsletter

Stream

Wyszukiwarka