Dzień Kobiet w Veronie

8.03.2012r zapraszamy na wspaniały wieczór do naszej restauracji. Na ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy dla wszystkich Pań nie lada gratkę w postaci koncertu dwóch sympatycznych i przystojnych Panów - zespołu pod nazwą Riffertone.

Riffertone tworzą... muzycznie nawiedzeni młodzi ludzie, którzy któregoś pięknego wieczora 2006 roku uznali, że skoro granie i śpiewanie przy goleniu, czy piwie wychodzi im całkiem nieźle, to czemu nie spróbować tego przed publicznością szerszą niż sąsiedzi, rodzice i dziewczyny. Albert złapał gitarę, a że gitara była jedna, Jarkowi przypadło wydobywanie z siebie głosu, co w niektórych kręgach nazywa się śpiewaniem. Zaproszeni do współpracy z zespołem De Nuevo, doszli do półfinałów „Must be The Music” w 2011 roku i wraz z tym zespołem uroczyście zakończyli rok na warszawskiej scenie w ramach „Sylwestrowej Mocy Przebojów”.

Finaliści „Zrób Głośniej” - imprezy stworzonej przez T-mobile. Niesieni szczęśliwym losem tworzą i nie bacząc na rozsyłane za nimi listy gończe oraz granice województw, grają coraz więcej w różnych fantastycznych zakątkach Polski, tym razem w Lanckoronie.

Występ duetu Riffertone będzie już trzecim z kolei organizowanym przez naszą restaurację koncertem na który i tym razem konieczna będzie wcześniejsza rezerwacja stolików.

Specjalnie z okazji tak pięknego święta wszystkich Pań, Verona przygotowała wyjątkowe promocje oraz niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp 15zł. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: +48 888-225-043.

Facebook

Newsletter

Stream

Wyszukiwarka